Elektrické spotřebiče, které vás budou rozmazlovat

Elektrické spotřebiče v každé domácnosti jsou už v dnešní době standardem, především v takzvaných vyspělých zemích. Pokud se chcete nechat trochu rozmazlovat, pak si pořiďte některé ze spotřebičů, které vám zvednou životní komfort o pár stupínků nahoru.
toskánská kuchyně
1.      Kvalitní kávovar
Pokud pijete kafe, nemusíte se už spokojit s rozpustnou kávou, nebo s „turkem“. Dopřejte si domů pořádný pákový presovač, který vám připraví takové kafe, že si budete hned chtít dát další. Pokud chcete kupovat nový presovač, pak se určitě zaměřte na automatické modely, které vám nejen pomelou čerstvou kávu, udělají preso ale i našlehají pěnu na kapučíno či latté. To už je luxus. Ke kávovaru samozřejmě budete potřebovat kvalitní kafe.
2.      Čistička vzduchu
Čistička vzduchu je super věc, pokud nechcete mít doma velké množství prachu a chcete mít trochu čistý vzduch, pak si pořiďte čističku vzduchu s prachovým filtrem, který vám bude ze vzduchu odstraňovat prach. Tento vynález je opravdu super, pokud máte doma malé děti, které trpí na dýchací potíže.
pověšené ponožky
3.      Sušička
Sušička prádla je vymoženost, kterou oceníte, především pokud žijete v panelovém domě a nemáte dostatek místa na sušení prádla. Sušička je totiž perfektní v tom, že prádlo bude skvěle měkké a nemusíte ho žehlit. Takže ušetříte čas jak za věšení, tak i za žehlení prádla. 
4.      Parní trouba
Parní trouba vám umožní připravit jídlo zdravěji a to s minimem práce. Navíc pokud pečete vlastní pečivo, u kterého se zpočátku zapařuje trouba, tak vám odpadne jedna starost. Parní trouba se dá samozřejmě používat i jako klasická horkovzdušná, nemusíte používat neustále přídavnou páru.
5.      Domácí kino
Pokud si chcete pořádně odpočinout a podívat se u toho na film, pak se vám bude hodit pořádné domácí kino. To oceníte nejen vy, ale také kamarádi, kteří se u vás určitě sejdou rádi na zápas, nebo na film.