Změnil se nebo mě podvádí?

1) Je k Vám nadmíru pozorný

Vždycky k Vám byl nerudný a nyní je všechno jinak? Nosí Vám květiny, dělá snídani do postele, chodí s Vámi na procházky, kupuje Vám dárky a říká, jak jste nádherná? Začněte se strachovat v případě, že změna nastala z ničeho nic. Většina nevěrných mužů se svojí přehnanou pozorností totiž snaží zbavit výčitek svědomí. Oceňte ho a pak se zeptejte na příčinu změny jeho chování.
amor a šípy
 

2) Přehnaně dbá o svůj zevnějšek

Pokaždé jste ho musely prosit, aby si ruce po toaletě umyl důkladněji nebo si vyměnil ponožky a nyní dělá tohle všechno a ještě mnohem víc? Je možné, že od Vás opravdu jen odkoukal hygienické standardy. Zbystřete tehdy, pokud Vám po příchodu „z práce“ odmítne dát uvítací polibek a rovnou míří do koupelny.
 

3) Je cítit neznámými vůněmi

Ženy mají mnohem citlivější čich než muži. Stačí pár molekul navíc neznámé esence a jejich čichové buňky okamžitě zbystří. Obzvlášť velký pozor si dávejte, pokud jsou vůně sladké. V takovém případě máte totiž jistotu, že se nejedná jen o nový pánský deodorant. Někteří muži dokonce začínají své načichlé prádlo dávat do pračky nebo si rovnou začnou prát, abyste na nic nepřišly.
rtěnka na košili
 

4) Vymýšlí si neprůstřelné výmluvy

Možná se Vám už stalo, že jste se ho zeptaly na něco zdánlivě nevinného. Třeba jste tím ovšem udeřily na kuří oko a týká se to právě nevěry. Pokud přítelovi výmluvy doposud působily dost neohrabaně a nyní jsou absolutně neprůstřelné, je něco špatně. Nejspíš tráví hodiny denně tím, aby vymyslel výmluvu, o které se nebude diskutovat.
game over
 

5) Tráví neobvykle dlouhou dobu na mobilu

Dříve by mobil nejraději zahodil do koše a nikdy jste se mu nemohly dovolat. Teď je neustále přilepený k jeho ruce a nedovolí Vám ani, abyste mu ho podaly? S největší pravděpodobností je tam něco, co nechce, abyste viděly. Možná se ovšem může jednat jen o tajnou přípravu Vašich narozenin. Každopádně mu nikdy nezasahujte do soukromí.
 
 
Nezapomeňte, že než partnera obviníte z nevěry, musí se jednat o kombinaci těchto projevů