Stěhování Praha cena

Nové zaměstnání, nová škola, nový partner, nová příležitost či nové prostory pro vaši firmu? Každému se to v životě někdy přihodí, potřeba změny prostředí, ať už nucená nebo dobrovolná. V tu chvíli přichází na řadu stěhování. Stěhování, pro většinu lidí zní děsivě a náročně, naopak pro někoho to zní zábavně a dobrodružně. Stěhování větších objektů je také pro mnohé z nás náročné a kolikrát se to stejně neobejde bez poškození, v horším případě úrazu. Tak či tak, stěhovací firma je dobrý nápad, věřte mi, ušetří to spoustu nervů, času a nadávek. A je to bez práce. Jediné, co se po vás bude chtít je po celém procesu se spokojeně zabydlet v novém prostoru a dát vše na své místo, no nezní to jako pohádka?

Žena balící krabici pro stěhování do nového domu

Stěhovací firma mamut nabízí stěhování i v rámci Prahy, což je dokonalý způsob, jak se vyhnout demontáži, balení a následné montáži Vašich statků firma Mamut stěhování, která nabízí pro stěhování Prahou s cenou více než příznivou. Také nabízí spousty služeb okolo stěhovacího procesu a je zcela na zákazníkovi, co vše si od firmy bude přát splnit. Firma nabízí kompletní stěhování domácností, firem dokonce i institucí.

Nájemní stěhováci

Jejich služby je možno využít 7 dní v týdnu 24 hodin. V nabídce mají 3 druhy vozů, dodávkový s 12-16 m3, dodávkový se 17-22 m3 a nákladní vůz s prostorem 38–50 m3. Jejich služby začínají příjezdem technika, který vypracuje postup, časový plán a techniku, kterou je vhodno využít. Poté přijde řada na samotné stěhování, kdy firma nabízí pojištění, které pokryje veškerá rizika, které by při stěhování mohla vzniknout. Také nabízí krabice a obalový materiál pro přestěhování drobných materiálů. Další položka v nabídce je vyklízení půd, sklepů a podobných prostorů, jehož součástí je i likvidace odpadu. Také v případě nákupu nového nábytku je možno si nechat od firmy nábytek dovézt.