Praktický pomocník nejen do auta

Rádi byste začali využívat ve svém chytrém telefonu navigaci při svých cestách? Je to velmi praktické a oblíbené řešení. Abyste s tím však mohli začít, tak je potřebné, abyste zainvestovali do kvalitního držáku na telefon do auta, protože bez něj nemáte šanci své zařízení přichytit. Tento šikovný pomocník se postará o to, aby váš mobil byl bezpečně uchycen k palubní desce a vy na něj po celou dobu jízdy pohodlně viděli.

navigace

Určitě vás velmi překvapí síla, kterou je váš mobil k držáku poután. Funguje to tak, že na svůj mobil nalepíte speciální magnetickou vložku, která bude, jak vyplývá z logiky věci, interagovat se samotným podstavcem. Pokud se vám příliš nelíbí myšlenka, že na svůj mobil budete něco lepit, tak můžete využít možnost vložit vložku mezi váš mobil a jeho kryt, který může být buď plastový nebo silikonový. I přes něj to bude bez obav fungovat.

Magnetické pole je velmi silné. Z toho plyne, že váš mobil bude setrvávat na místě i při prudších zatáčkách nebo při jízdě po rozkopané silnici. Nemusíte mít zkrátka obavy, že by váš telefon mohl vypadnout a poškodit se, to je opravdu velmi nepravděpodobné. Pokud vložku umístíte správně a podstavec připevníte dle návodu na svou palubní desku, tak si můžete být jistí takřka stoprocentní účinnosti.

Vhodné pro všechny mobily

Držák na mobil do auta je univerzální pomocník, který můžete využít na jakýkoliv telefon, nezávisle na značce či jeho velikosti. To je veliká výhoda, poněvadž pomocí něj můžete upevnit prakticky jakékoliv mobilní zařízení.

smartphone

Jak správně postupovat při instalaci držáku?

  1. Upevněte držák ke své palubní desce, a to tak, že jej zasunete do průduchu ventilátoru
  2. Vložte úzký disk z magnetu mezi telefon a jeho kryt nebo jej jednoduše nalepte na zadní stranu zařízení
  3. Umístěte svůj mobil na podložku a otestujte sílu úchytu