Pobyt v únikové místnosti je výzva

Milujete napětí, výzvy, hádanky? Pak vás jistě nadchne to, co se bude dít v únikové místnosti. Jedná se o hru, která vám nabídne všechno, co máte rádi. Stačí navštívit webové stránky únikové hry Kutná Hora, rezervovat si svůj termín a pořádně si celou akci užít!

Dostat se do únikové místnosti, kde se váš svět převrátí naruby je tedy opravdu snadné. Rezervujete si svůj termín, vezmete s sebou pár přátel a je to a jste ve hře. A co se tam bude dít?
tři hrací kostky

Pokud znáte počítačové hry – hledačky, tak úniková hra je něco na ten způsob. Také řešíte, jak se dostat pryč z uzavřené místnosti díky řešení logických hádanek, šifer anebo odhalování skryté identity. Jedno řešení vás navede na cestu k další hádance a tak to půjde pořád dál, až se dostanete do vítězného konce. Anebo také ne, neboť vyřešit některé úkoly není zase taková hračka, takže se může stát i to, že odejdete s nepořízenou, a to i přesto, že budete mít k dispozici v případě potřeby i sérii nápověd. Nicméně nevyluštit všechna tajemství není žádná ostuda, vždyť to hlavní jsou zážitky, které si odtud odnesete. Jistí si tak můžete být tím, že úniková místnost pořádně nažhaví vaše mozkové závity, prověří vaše schopnosti týmové spolupráce a vyzkouší, jaké jsou vaše schopnosti logického myšlení. A přitom všem se budete nepochybně všichni skvěle bavit, ať už do místnosti vyrazíte jen ve dvou anebo hned v pěti lidech. S sebou si můžete vzít prakticky kohokoli od členů vaší rodiny až po kolegy z práce. Úniková hra je totiž skvělá teambuildingová akce, která vás naučí spolupracovat. A možná nakonec zjistíte, že vaši příbuzní, přátele a kolegové jsou vlastně mnohem lepší, než jste si o nich doposud mysleli.
odlišné dveře

Takže si co nejdříve rezervujte svůj termín v únikové místnosti, aby vám neunikla zábava, která teď mezi lidmi opravdu letí! Vždyť k nám doputovala až z Dálného východu.