Nový interiér

Asi každý člověk to chce mít doma udělané pěkné. Každý chce mít takové bydlení, takový interiér podle svých představ. A já nejsem výjimka. Taky jsem vždycky chtěla mít krásný obývák a kuchyň a taky ložnici. A proto že e už mám taky malé děti, tak jsem chtěla pro své děti taky krásný a dokonalý pokojíček. Jenomže jak všichni víme, tak nic není dokonalé. Řekla jsem si, že bych mohla zavolat třeba například interiérového designéra. Aby mi udělal pěkný interiérový design. Jenomže jsem vůbec neměla ponětí o ceně anebo jak to vůbec všechno probíhá. Tak jsem si sedla k počítači a zjistila jsem si, že interiérový design probíhá v několika krocích.

Ložnice podle mých představ.

Že přijde designér anebo architekt, který udělá náčrt. My se na to podíváte a buď ten náčrt, ten návrh, odsouhlasíte nebo odmítnete. A prý taky ceny jsou opravdu různorodé. Za interiérový design dáte tolik peněz, podle toho, jak je designer zkušený a jaký má renomé a taky jakou místnost chcete zdesignovat. Myslím si, že na ceně zase tak moc nezáleží. Pokud opravdu toužíte po novém interiéru domu či bytu, tak vás asi cena nebude moc zajímat, ale samozřejmě taky si můžete najít nějakého studenta, který se věnuje interiérovému designu. Právě takoví studenti interiérového designu jsou levní.

Architektura bytů je zajímavá.

Protože ještě nemají žádné zkušenosti a renomé. Takže já jsem si je taky objednala studenta interiérového designu, který mi udělal pěkný návrh alespoň kuchyně a obýváku. A hodně se mi to líbilo, takže jsem s tím souhlasila a dala jsem mu taky pěknou odměnu, částku, kterou požadoval. Dala jsem mu ještě o tisíc korun víc, protože jsem s jeho prací byla velmi spokojená. A vy jste již vyzkoušeli nějakého bytového architekta nebo designéra? Máte nějako místnost, kterou vám navrhnul nějaký odborník? Já sama jsem si řekla, že by mě interiérový design bydesign.cz velmi bavil a zajímal.