Můžeme se i my dočkat odškodnění ?

Přemýšleli jste už někdy o tom jaké důsledky a problémy nás čekají a jaké problémy nastávají v průběhu celé pandemie Koronaviru ? Jak jistě všichni víte díky celé pandemii a všem těm jak mnozí říkají hloupým zákazům a nařízením, polovina českých občanů, musela opustit svojí práci nebo jí alespoň dočasně omezit. Někteří museli přerušit svou práci aby se mohly postarat o svoje děti, právě z důvodu uzavřených škol. Po tom všem se samozřejmě stalo to co nikdo z nás nechtěl a tou danou věcí je ztráta příjmu, nebo úplné omezení měsíční výplaty.

Korona virus

A z toho důvodu právě ti, na které má celá pandemie negativní vliv musely nebo se alespoň pokusily poskytovat kompenzace, díky kterým si měly usnadnit život nebo se alespoň pokusit jim zařídit nějakou tu šanci na přežití. Jak možná všichni víte v této situaci se sám stát rozhodl nabídnout jakousi pomoci v několika různých programech. A právě důsledkem celé pandemie to občané braly jako tzv. horkou jehlu a začaly vznikat ohromné komplikace, následně poté se ministerstvo financí rozhodlo o zavedení pouze dvou programů a těmi jsou velice známý Antivirus a Kompenzační bonusy. Díky těmto programům by měly podnikatelé dostávat ještě více než předtím a mělo by jim to zajistit výrazné zlepšení v jejich oboru.

Karanténa

Podporování budou však pouze podnikatelé kteří přišly alespoň o polovinu svého mění či tržeb, kromě těchto programů by si neměly polepšit pouze podnikatelé ale také osoby kteří jsou v nařízené karanténě. Stručně a jednoduše náš „milovaný“ stát se snaží do určité míry zařídit aby byla alespoň z malé části odstraněna křivda ze strany občanů ČR. A i když vám to může z jakékoliv části připadat nádherně ze strany našeho státu, pořád se tu nachází hromada Ale. Například to že stát se sice snaží pomáhat lidem ale nikdo si už moc neuvědomuje že veškerá tato pomoc opět akorát zadělává na obrovský dluh. Protože kvůli těm všem obřím nákupům státu jako takovému dochází ve velké míře finanční prostředky. Takže se můžete připravit na to že ti kteří využijí pomoc od státu se sice vykoušou ze svým problémů, ale jednoho dne si stát danou pomoc vybere zpět formou financí. Takže co myslíte, má tohle všechno vůbec nějaký smysl ? A dočkáme odškodnění nebankovni-hypoteky-uvery.cz?