Lehátka – sedátka, která nemají chybu

Když před více než půl stoletím přišli italští návrháři s jedním zajímavým nápadem, jistě netušili, že se jejich novinka tak dobře uchytí. Pytel naplněný polystyrenovými kuličkami znamenal doslova revoluci v oblasti vybavení interiéru. Za velice krátkou dobu lidé zjistili, že je tento nový druh nábytku pohodlný a využitelný mnoha způsoby.

modrý vak

· Pokud si ho dáte do obývacího pokoje, máte dokonalé pohodlí pro relaxaci.

· Děti ho vítají ve svém pokoji nejen jako sedátko, ale také jako tvarovatelnou hračku.

Za dobu jeho existence výrobci tento nápad zdokonalili a vy si dnes můžete pořídit sedací vak https://www.goodjump.cz/sedaci-vaky-perfekt v mnoha různých variantách.

o Jsou prostě

– moderní – což neznamená, že se hodí pouze do moderních domácností.

– pohodlné – dá se na nich odpočívat i pracovat, například u notebooku.

– využitelné pro všechny příležitosti – můžete si ho vzít i jako lehátko k bazénu.
selfie na vaku

Bezpečné i do dětského pokoje

Vzhledem k tomu, že je na jeho výrobu použitý odolný a lehce omyvatelný nylon, je údržba snadná a nenáročná. Není potřeba (a výrobce to ani nedoporučuje) snažit se potah vyprat klasickým způsobem. Ono to ani dost dobře nejde. Potah není snímatelný.

· V případě většího znečištění si stačí ve vhodné nádobě rozmíchat mýdlový roztok (je možné také použít prací prostředek) a namočenou houbou prostě celou plochu otřít.

· Zbytky mýdla je zapotřebí odstranit mokrou houbou, aby neponechaly nehezké skvrny.

Náplní jsou polystyrenové kuličky vysoké hustoty. Právě tato vlastnost zaručuje, že nebudou měnit tvar a ubývat na objemu.

o Pokud chcete dopřát tento komfort svým dětem a obáváte se jejich zvědavosti, není potřeba.

o Sedací vaky jsou chráněné systémem trojího zapínání, čímž je zabráněno jak samovolnému vysypání obsahu, tak i dětem, aby se podívaly dovnitř.

Náplň však lze přidávat i odebírat.