Krásná i během náročného dne

Zaměřte se na pleť
Aby byla vaše pleť v průběhu celého dne dokonalá a nebyly na ní znát žádné projevy stresu, pak před důležitou událostí, dopřejte své pleti hydratační pleťovou masku. Pleť se vypne, osvěží a bude působit zdravějším dojmem.
V dalším kroku pleť důkladně vyčistěte, abyste ji připravili na aplikaci make-upu. Použijte například Bio micelární vodu Avril, která pleť vyčistí od všech nečistot, ale zároveň je k pleti velmi šetrná a ohleduplná. Její biosložky pleť zklidňují a hydratují a zanechávají ji krásně osvěženou a rozjasněnou. Bio micelární voda Avril není testována na zvířatech a 99,9 % všech jejích složek je rostlinného původu.
krásná černovláska
Make-up naneste na pleť podle potřeby, tak, abyste zakryli případné nedokonalosti a dosáhli jejího barevného sjednocení. Opět vám můžeme doporučit značku Avril, jejichž make-upy jsou velmi kvalitní, dobře se roztírají, výborně kryjí a sjednocují barevný tón pleti a mají dlouhotrvající účinek. Díky svému přírodnímu složení a bio složkám jsou k pleti šetrné a jsou vhodné i pro vegany.
krásné rty
A konečnou tečkou, této fáze líčení bude rozjasňující pudr, který pleť osvěží a vykonturuje čelo, lícní kosti a nos.
Rafinovaný pohled
Pokud chcete být in, zapomeňte na výrazné líčení očí a umělé řasy. Myslete na to, že všeho moc škodí. Raději zvolte tzv. francouzské líčení, které je založeno na jednoduchosti a přirozenosti. Zahrnuje v sobě především kouřově nalíčené oči a výraznější oční linky. Váš pohled tak nabyde svůdnosti a rafinovanosti.
Na oční víčka rozetřete krémové oční stíny a doplňte výraznější černou linkou. Nakonec aplikujte řasenku např. Avril Bio Organic, která je k očím šetrná, ale zároveň jim dodává plnost, hloubku a vydrží bez chybičky po celý den.
Zvýrazněte rty
Pokud zvolíte francouzské líčení, neopomínejte rty, které hrají také velkou roli. Na jejich zvýraznění použijte syté odstíny rtěnek. Rtěnky Avril jsou bio, o rty pečují, dodávají jim hydrataci, výživu a zaručují jejich zdravý vzhled.