Dovolená Chorvatsko autobusem

Přáli byste si navštívit moře se svojí rodinou? Letadlem je to moc drahé autem se Vám jet nechce, protože se bojíte, že se ztratíte a nechcete absolvovat náročnou cestu, která bude trvat dlouhou dobu? Pokud je tomu tak, rozhodně byste měli využít naše služby. Dovolená Chorvatsko autobusem nikdy nebylo jednodušší.
obytný vůz
Naše autobusy nejsou jako ty staré, kde jste se necítili pohodlně. Po celou dobu jízdy si budete užívat komfortní cestu, kde budete mít možnost připojit se na wifi, budete mít možnost koupit si něco na jídlo i na pití. WC je samozřejmostí. Můžete si koupit buď jednosměrnou jízdenku, nebo i zpáteční. Je to jenom na Vás. S námi budete spokojení. Připojte se i vy k celé řadě našich zákazníků, kteří se levně dostali k moři a jsou spokojení. Nemuseli řešit cestu, protože to všechno řešil řidič autobusu.

Snadná objednávka
U nás funguje všechno online, takže stačí, když nám napíšete, že byste chtěli jet a hned to máte domluvené. Sami si vyberte termín a destinaci, kam byste chtěli jet. Nabízíme Vámi nadstandardní pojištění. Všechno je naprosto skvělé, jednoduché a pro Vás hlavně bez starostí, protože my Vám pomůžeme. Budete informování o odjezdu a podobně pomocí služby SMS.
surfaři na moři
Pokud Vás děsí, že by Vám odešla baterka na mobilu nebo na notebooku, tak se nebojte, protože u každého sedadla je automaticky zásuvka pro Vaše potřeby. Sedadla jsou ergonomická, takže se Vám na nich bude skvěle sedět a věříme, že se i po cestě pěkně vyspíte a všechno bude pro Vás skvělé. Na našich stránkách najdete všechny zastávky, které budeme dělat v Chorvatsku, a Vy si sami vyberete, do jaké oblasti byste se chtěli podívat a seženete si tam ubytování. My zprostředkováváme pouze cestu. Jeto tak jednouché. Strávíte krásnou dovolenou v krásné přímořské oblasti se svojí rodinou nebo s drahou polovičkou. To budou ale zážitky.