Být tak štíhlejší!

Když se člověk postavy tak jaksi kypřejší dívá na ostatní, zejména na ty, kdo jsou na tom, co se tělesných proporcí týká, o poznání lépe, nejednou si se smutkem v duši pomyslí: „Kéž bych i já byl(a) takhle štíhlý(á)! Kéž by se mi také podařilo takhle zhubnout!“
Jenže dál, než k tomuto přání se člověk ne vždy dostane. Protože pak nad tím dotyčný leckdy jenom mávne rukou. S tím, že mu nestojí za to se kvůli postavě mučit, nebo s tím, že by to bylo marné, že by se i v případě zhubnutí dříve či později stejně zase všechno vrátilo do současného nelichotivého stavu.

zdravá svačinka

A pokud už se dotyčný jedinec nakonec přece jenom rozhoupe, odhodlá se k činu a do shazování kilogramů se pustí, nejednou dlouho nevydrží a vzdá to.
A tak člověk leckdy zhubnout chce, ale ani zdaleka ne tak často i uspěje. Protože hladovění, jež ke zhubnutí vede, má tu neblahou vlastnost, že při něm má člověk hlad, a pohyb, který je k pozbývání hmotnosti důležitý neméně, způsobuje to, že člověka bolívají namáhané a nejednou i nenamáhané části jeho těla. A kdo by se vydržel dlouhodobě mučit, že?
Hubnutí zkrátka není snadné, a proto v něm ne každý uspěje. Ne každý se dokáže mučit hlady.

talíž s ovocem

A pokud to někdo nedokáže, pokud je mu hlad natolik nepříjemný, že by způsobil selhání a návrat k nezdravému způsobu života, při němž se naopak tloustne, nejednou vydrží leda v případě, že se tomu pomůže nějakým tím ‚šidítkem‘.
Něčím, co způsobí, že člověk ten protivný hlad nebude pociťovat, že se bude cítit najedený i po požití docela malého množství potravy. A je štěstí, že podobný přípravek existuje. Jmenuje se Sibutramin a je pro někoho v podobné situaci přímo neocenitelný. Jakkoliv je tento na prodej, a proto je stanovena i u přípravku sibutramin cena. Která je v případě tohoto nenávykového přípravku bez závažnějších vedlejších účinků vlastně více než výhodná. Protože vezmete-li v potaz i jenom to, kolik toho kvůli absenci hladu vyvolané tímto přípravkem nesníte! Určitě se to vyplatí. A navíc zhubnete.