Betonové ploty Olomouc – řešení oplocení pro chaty, chalupy, i rodinné domy

Epidemie koronaviru přinesla neočekávané události v některých oblastech lidského života. Především ve vztahu k osobní hygieně, životosprávě, změně životního stylu, v pracovních zvyklostech a způsobu trávení dovolené, ale také v zájmu o nákup nemovitostí.

plot s břečťanem

V důsledku určité, a doufejme, že jen krátkodobé a dočasné krize se rychlým tempem zvedla poptávka po rekreačních chatách, zahrádkářských koloniích, pozemcích a parcelách, kde je možné stavět nebo alespoň umístit mobilní dřevostavbu. Lidé v Česku si dnes více uvědomují, že je přece jen v naší zemi bezpečněji, a to jak vzhledem k virové nákaze, tak i terorismu a přílivu migrantů.

Současně s tím také roste poptávka po oplocení a zajištění soukromí a vyhledávaným řešením s mnoha benefity jsou v tomto směru i betonové ploty Olomouc Montáž MPC. Co nám mohou nabídnout?

Cenová dostupnost – pokud vystačíte s drátěným pletivem, pak jde o nejlevnější plot na trhu. Jestliže však chcete zajistit vlastní soukromí, musíte postavit zídku z cihel nebo z tvárnic. Cenově výhodnější je však plot z betonových armovaných desek. Vyrábí se z certifikovaných směsí, jejichž životnost se vyrovná cihlám, a přesahuje čtyři desítky let.

betonový plot

Snadná výstavba – nepotřebujete výkopovou rýhu po celé délce parcely, stačí jen otvory pro svislé sloupky. Po jejich zabetonování se mezi ně desky pouze zasouvají, pokládají se přímo na zem a na sebe a není nutné je spojovat maltou ani lepidlem. Vyplatí se však sjednat si i odbornou montáž, protože každá z desek váží téměř metrák, a navíc máte záruku na provedenou práci.

Estetické hledisko – výrobci nabízí mnoho barevných odstínů a tvarových řešení, takže nejste odkázáni na fádní šedé bloky, připomínající bunkr. Desky se dají dobře zkombinovat se dřevem, předsadit živým plotem, okrasnou skalkou, stromky a květinovými záhony. Mnoho zajímavých realizací je navíc zdokumentováno a prezentováno na Internetu.