Asketický život není pro Vás

Samotná askeze je spojena nejčastěji s náboženstvím. V dávných dobách byla chápána jako cvičení sportovců. Asketa může být motivována filozofickým směrem.
Pokud jste někdy slyšeli, že někdo vede asketický život, pak si můžete být jisti, že vede život bez rozkoší a požitků. Jeho charakteristickým rysem je odříkání.
smutná blondýna
Není obsaženo pouze v křesťanství, ale také v jiných náboženstvích. V křesťanství příjme člověk askezi, aby mohl jít cestou spásy. Asketický způsob života vedou hlavně mniši, kteří podle něj přizpůsobují cvičení těla a svou mysl. Hodně se také asketizmus objevuje v buddhismu nebo šintoismu. Takový život nežijí pouze muži, ale i ženy. My je známe jako jeptišky. Existuje nespočetně mnoho řádů, do kterých mohou jeptišky patřit. Mnoho lidí neví, že se jim také říká mnišky.

Zajímavostí je, že všichni, kteří vedou asketický život, jsou zapřísáhli vegetariáni. Nikdo z nich nekouří ani nepije alkohol. Jsou zdraví a hlavně mají velmi silnou vůli, což se o některých z nás říct nedá.
Někteří lidé se postupem času stanou na askezi tak závislí, že se stane jejich přirozeností, nutností a instinktem.

Pokud máte někdy takové myšlenky, že byste se chtěli vzdát erotiky (zahrnující vášeň, touhu apod.), pak na to rychle zapomeňte. Byli byste pak velmi nešťastní a stal by se z vás velmi nevrlý člověk. Asketický způsob života je určen pro ty, kteří chtějí dosáhnout pokroku v duchovním životě, mají opravdu silnou vůli a jsou naprosto rozhodnuti, že opravdu asketický život žít chtějí.
květ růže
Před takovýmto rozhodnutí, je velmi důležité si v hlavě srovnat všechny vaše myšlenky. Některým k rozhodnutí pomůže erotická masáž, podle které poznáte, že byste asketický život opravdu žít nechtěli. Mnoho lidí erotickou masáž doporučuje i v běžném životě. Každý, kdo jí někdy vyzkoušel, byl opravdu spokojen. Zkuste ji také vyzkoušet. Třeba na sobě také poté uvidíte razantní změny.

Pokud byste se chtěli dozvědět více, zkuste navštívit .