Dva dárky v jednom

Také máte někdy problém s tím, co vybrat starším rodičům k narozeninám nebo Vánocům? A co teprve, pokud slaví nějaké významné výročí. Například perlovou svatbu. Tento termín je asi poněkud méně známý nežli svatba stříbrná nebo diamantová. Přitom se jedná o krásných třicet let společného života manželů. Dožívají se právě vaši rodiče v dokonalé harmonii třicetiletého soužití? A vám tím vznikla jedna potíž. Rádi byste se jim za jejich péči odměnili nějakým milým, ale netradičním dárkem a nevíte si rady.

whirpool

o   Koupit jim dárkový koš plný dobrot je určitě velice hezkou pozorností, ale to už tu bylo.
o   A další vázička na poličku je spíše trestem pro paní domu, protože těchto chytačů prachu už má za těch třicet let přeci jen dostatek.
Krásným a rozhodně netradičním dárkem jsou lázně pro seniory. Svým blízkým tak dáte vlastně hned dary dva.
1)    Mohou si udělat skvělou a pohodovou dovolenou.
2)    Zbaví se zdravotních problémů, které je trápí.
Až přijedou domů, uvidíte tu obrovskou změnu. Budou ještě dlouho vzpomínat na romantické procházky a různé kulturní akce, které doma rozhodně nezažijí.

salon

Wellness v každém věku

Vybírat si mohou vaši senioři v podstatě ze všech lázní, které se nacházejí na území naší republiky.
o   Karlovy Vary– mohou vyzkoušet Becherovu pitnou kůru.
o   Františkovy Lázně – byly založeny jako první slatinné lázně u nás.
o   Lázně Slatinice– jsou zaměřené na odstranění obtíží, které jsou spojené s pohybovým aparátem.
o   Za úvahu určitě stojí i návštěva Mariánských Lázní, které nabízejí například zajímavou suchou plynovou lázeň nebo relaxační masáž na vodním lůžku.
Dopřejte tedy svým blízkým trochu toho rozmazlování, které jim zpříjemní podzim života a vlije jim do žil chuť do dalších aktivit. A příští rok se třeba sami rozhodnou, že si opět zpestří všední dny svého zaslouženého odpočinku.